Ogrody
Kosiarki Husqvarna, wybieramy najlepsze modele

Kosiarki Husqvarna, wybieramy najlepsze modele

Trawnik jest wizytówką każdego ogrodu i domu. Aby trawa była piękna i gęsta, trzeba dbać o jej pielęgnację, dlatego warto wyposażyć się w dobrą kosiarkę. Dowiedz się, jaką kosiarkę wybrać i która jest najlepsza. Spalinowa czy może elektryczna?

Kosiarki spalinowe

Kosiarka spalinowa to najbardziej popularne urządzenia do koszenia trawników. Idealnie sprawdzają się przy małych i dużych terenach. Można ich używać w miejscach trudno dostępnych albo wręcz pozbawionych dostępu do prądu. Powinniśmy zdecydować się na ten model, kiedy mamy do skoszenia większą powierzchnię. 

Kosiarka spalinowa husqvarna LB553Se jest niezawodna dla profesjonalistów, m.in. za sprawą systemu BioClip. Zaprojektowano ją tak, aby zapewnić, jak najlepszą ergonomię pracy operatora i doskonały efekt. Ta kosiarka można być używana nawet w trakcie deszczu. Można w łatwy sposób ustawić wysokość koszenia, a szerokość robocza wynosi 53 cm. 

Kosiarka spalinowa husqvarna LC 153 ta model przeznaczony dla każdego. Wyposażona została w stalową obudowę oraz ekonomiczny miękki uchwyt, który chroni przed odciskami nawet podczas długiego koszenia. Urządzenie posiada mocny silnik, który radzi sobie z wysoką trawą oraz funkcję TrioClip, która umożliwia regulację wysokości koszenia.

Kosiarki elektryczne

Kosiarki elektryczne cieszą się sporą popularnością. A to dzięki temu, że ich praca jest bardzo cicha i dodatkowo nie trzeba martwić się o wydzielanie przez nie spalin, czego nie można powiedzieć o kosiarkach wyposażonych w napęd spalinowy. Te urządzenia sprawdzają się dobrze na różnych skarpach i innych nierównych terenach. Jednak nie każda kosiarka elektryczna będzie dla każdego odpowiednia. Warto przed zakupem przeanalizować dostępne możliwości. 

Kosiarka elektryczna husqvarna LC 141C idealnie nadaję się do mniejszych trawników. Stalowa obudowa zapewnia dużą wytrzymałość urządzenia, gwarantując rewelacyjne efekty koszenia przez wiele lat. 

Traktorki ogrodowe

Praca na traktorku ogrodowym pozwala na pozycję siedzącą oraz przemieszczania się na większych odległościach. Konstrukcja umożliwia łatwe manewrowanie i precyzyjną pracę. Traktorki ogrodowe wyposażone są w możliwość podpięcia różnych akcesoriów i osprzętu, dzięki czemu może służyć przez cały rok.

Traktorek ogrodowy husqvarna TS 346 to wysokiej klasy urządzenie przeznaczone dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnego urządzenia do bardzo dużych obszarów. Traktor wyposażony jest w dwucylindrowy silnik Briggs&Stratton Endurance Series, nie wymagający użycia ssania przy rozruchu. Posiada szybką przekładnię do łatwiejszego przemieszczania się. Unikalny system Rapid Replace zapewnia bezpieczną, szybką i bez narzędziową wymianę noży tnących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *